poniedziałek, 25 kwietnia 2016

"Apollo i boskie próby:ukryta wyrocznia" nowa powieść Riordana

Robiąc zakupy na allegro,pomyślałam sobie że zakupię jakąś ciekawą książkę,pierwszy autor jaki mi wpadł do głowy to oczywiście-Rick Riordan :). I szukając  na stronie empik'a znalazłam coś co mnie bardzo zaciekawiło..a konkretnie:" Apollo i boskie próby tom1: ukryta wyrocznia".
Bardzo się ucieszyłam,bo wiem że książki tego autora są wspaniałe i warte przeczytania,a wydanie przez "galeria książki" również jest bardzo dobre.Premiera tego cuda datowana jest na 18.05.2016 r. .
Oczywiście można zamówić przedpremierowo :).A oto opis książki zaczerpnięty z lubimyczytać.pl :

"Jak ukarać nieśmiertelnego?

Przez uczynienie go człowiekiem.

Po rozgniewaniu Ojca Zeusa, bóg Apollo został zrzucony z Olimpu. Słaby i zdezorientowany, ląduje w Nowym Jorku jako zwykły nastolatek. Teraz, bez swoich boskich mocy, tysiącletnie bóstwo musi nauczyć się przetrwać w świecie współczesnym, dopóki nie znajdzie sposobu na odzyskanie przychylności Zeusa. 
Lecz Apollo ma wielu wrogów - bogowie, potwory i ludzie, którzy chcieliby zobaczyć trwale zniszczonego Olimpijczyka. Apollo potrzebuje pomocy i może udać się tylko w jedno miejsce... enklawę nowoczesnych półbogów znanych jako Obóz Herosów."


Ja na pewno książkę zakupię,a wy?


1 komentarz:

  1. Zapowiada się ciekawie ^^ Jak już pisałam Riordana kocham, więc ufam, że tego nie zepsuje, a Apollo stanie na równi z Percym i Nikiem. A może będzie ich połączeniem? Wszystko przede mną ;)
    Daj znać co sadzisz kiedy już przeczytasz :*
    Pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję że jesteś tutaj!
Każdy komentarz jest dla mnie ogromną motywacją!