czwartek, 3 listopada 2016

"Jeśli ktoś się stresuje , kamera to widzi ." - Wywiad z Olą Czajkowską

             Ola Czajkowska, dziecięca aktorka i modelka, nie rzadko można ją było podziwiać w telewizji lub na wielkim ekranie. Dziewczynka która ma za sobą kampanie i sesje zdjęciowe dla takich firm jak Smyk, Reserved, Wójcik, Orange, KFC, TUTU Princess i wiele innych...
Jak rozpoczeła się kariera tej wspaniałej, charyzmatycznej 11-latki ?


Ja: Witaj Olu, Opowiesz mi jak zaczęła się twoja aktorska przygoda?

Ola: Mama mi mówiła , ze gdy miałam ok.3 lata zabrała mnie do smyka , po jakąś zabawkę . Jakimś trafem była tam sesja zdjęciowa , więc ludzie zapytali się mojej mamy czy mogą mi zrobić zdjęcie . Moja mama się zgodziła . Jakiś czas później wisiałam na billboardach smyka i moja mama postanowiła zapisać mnie do agencji .

Ja: Bardzo ciekawi mnie jak to wszystko wygląda,opowiedziałabyś Olu jak wygląda zapisanie się do takiej agencji oraz jak wyglądają castingi?

Ola: Znaczy , za bardzo nie pamiętam jak wygląda zapisanie do agencji , bo byłam bardzo mała . Natomiast castingi wyglądają tak , że gdy przychodzę w miejsce w którym jest jakiś casting to mama mnie wpisuje na taką listę i wypełnia kartę w której są pytania o np. Wzrost , wagę , wiek itd . Potem gdy nadchodzi moja kolej , wchodzę do pokoju w którym jest pan reżyser i kamerzysta . Najczęściej biorą do środka kilka osób . Gdy jest moja kolej idę przed kamerę i przedstawiam się , mówię ile mam lat i z jakiej agencji jestem . Na niektórych castingach robię tylko tyle i wychodzę , ale na większości muszę jeszcze odegrać jakąś scenkę . I w zasadzie tylko tyle

Ja: Czy musisz przygotowywać się jakoś wcześniej na castingi? Czy towarzyszy ci trema?

Ola: Nie , raczej nie . Czasami jest jakaś rola do nauczenia się . Na początku bardzo sie stresowałam , ale potem jakoś trema przeminęła.

Ja: Widzę że jesteś bardzo odważną dziewczynką. Aktorstwo nie przeszkadza Ci w nauce, jak łączysz edukację z pasją?

Ola: Raczej nie , zawsze wszystko nadrabiam , jeśli mnie nie ma na lekcjach . Jeśli plan mam w środku tygodnia , moja mama zawsze pisze mi usprawiedliwienia ( jeśli wróciłam późno do domu ) .

Ja: Bardzo się cieszę że dajesz sobie radę .Posiadasz Olu jakąś przyjaciółkę z którą poznałyście się właśnie dzięki wspólnej aktorskiej pasji?

Ola: Tak , mam kilka przyjaciółek z którymi spotykamy się na castingach i rozmawiamy o prawie wszystkim .

Ja: Czy poza castingami również się widujecie?

Ola: Tak , czasami gdy mam jakąś sesje wyjazdową z jedną z nich to często jeździmy w to miejsce razem

Ja: Czy to że bierzecie udział w tych samych castingach nie sprawia że konkurujecie ze sobą? czy nie ma zazdrości gdy jedna z was wygrywa casting na którym wam obydwu zależało?

Ola: Nie , raczej nie . Częściej cieszymy się z wygranej drugiej , niż jesteśmy zazdrosne

Ja: To znaczy że masz na prawdę prawdziwe przyjaciółki! Życzę wam by wasza przyjaźń trwała całe życie! Zechciałabyś Olu doradzić coś osobom które planują rozpocząć swoją aktorską przygodę?

Ola: Myśle że nie powinni się w ogóle stresować . Jeśli ktoś się stresuje , kamera to widzi . Przede wszystkim ważna jest cierpliwość . Osoby , które dopiero zaczynają, nie powinny się załamywać ponieważ nie poszło im na castingu. Jak nie ten , to następny ! Przecież nie odrazu Rzym zbudowali

Ja: Myślę że te rady na pewno się przydadzą . Dziękuję Olu za poświęcony czas i życzę Ci dalszych sukcesów!

Ola: Dziękuję.


Zdjęcie z google grafika
Oli dziękuję za cudowny wywiad, a was drodzy czytelnicy zapraszam do zapoznania się z dorobkiem artystycznym Oli, oraz wszystkimi aktualnymi projektami w których Ola bierze udział
Fan pag'e Oli:
TUTAJ

Filmweb


Przypominam również że niedługo w kinach film "Zaćma" w który i Ola miała swój wkład.


8 komentarzy:

 1. Fajna sprawa robić karierę od malucha ;)

  http://daruciaa.blogspot.com/2016/11/take-me-away-inspirations.html

  OdpowiedzUsuń
 2. Niestety nie kojarzę nazwiska tej młodej modelki. Bardzo ciekawy wywiad.
  Odwdzięczam się za każdy szczery komentarz.
  Pozdrawiam,annnathalie.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję bardzo ciekawego bloga

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo fajny wywiad :) Ciekawe odpowiedzi.

  Zapraszam-Mój blog
  Odwdzięczam się za każdą obserwacje :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ciekawy wywiad i jakze dojrzale spojrzenie na swiat catingow. Mysle, ze Ola ma bardzo duzo szczescia, bo z pewnoscia jej mam czuwa zawsze gdzies obok i nie pozwolilaby skrzywdzic dziecka.

  OdpowiedzUsuń
 6. Interesujący wywiad i bardzo dojrzała rozmowa z tą dziewczynką. Życzę jej sukcesów aktorskich :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję że jesteś tutaj!
Każdy komentarz jest dla mnie ogromną motywacją!